reklam2

aziz

van video

NUR TATAR

ruya

mac

D

oyunoyna

Özel Arama
A+ R A-

Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölüm izle 17 Şubat Pazar

Öğeyi Oyla
(11 oy)
Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölüm izle 17 Şubat Pazar Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölüm izle 17 Şubat Pazar

Yetenek Sizsiniz Türkiye 17 Şubat Pazar günü saat 20:00‘da son bölüm izle ile ekranlara geldi.

Bu haftaki yarışmacılar şöyle idi:

 1. Serkan Temel'in 2. Tur Performansı
 2. One Direction Yüzünden Sosyal Medyada Çok Laf Yedik
 3. Zero Vu'nun 2. Tur Performansı
 4. Çağın Parmaksız'ın 2. Tur Performansı
 5. 3 Direkşın'ın 2. Tur Performansı
 6. Hülya Avşar Hayran Kaldı!
 7. Coşkun Özer'in 2. Tur Performansı
 8. Acrobasi Futbol Street Workout'un 2. Tur Performansı
 9. 15 Sene Futbol Oynadım Böyle Vücudum Olmadı!
 10. Alp Kırşan Muhteşem Şovuyla Herkesi Yine Büyüledi
 11. Deli Misin Sen Yapılır Mı Bu?
 12. Barış Özdemir Team'in 2. Tur Performansı
 13. Kemal Zeydan'ın 2. Tur Performansı
 14. Cimcime Akrobasi Jimnastik Grubu'nun 2. Tur Performansı

Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın ve Hülya Avşar’ın jüri üyeliği yaptığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin dün akşamki bölümüne 4 yaşındaki Emir Başar Gülsever’in 'Hülya Avşar' taklidi damgasını vurdu.

Semazen gösterisi yapan minik yarışmacı performansını bitirdikten sonra Gangnam Style dansı yapmak istedi. Hülya Avşar bu isteğini vakit kalmadığı için ertelemeyi teklif edince olanlar oldu. Minik yarışmacı dans isteğinin olumsuz sonuçlanmasına çok kızmış olmalı ki Hülya Avşar’ın söylediği sözleri tekrar ederek taklidini yaptı.

İŞTE O ANLAR! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Stüdyodakilerin kahkahaya boğulduğu o anda Hülya Avşar ’’ Allah bağışlasın bu normal değil zekası bunun herhalde gitmiş’’ diyerek durumu düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamadı.

Ekranların sevilen yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye'de farklı yeteneklerin eğlence ve heyecan dolu performansları devam ediyor. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor. Sahne arkasında ise Alp Kırşan yer alıyor.

Etiketler : yetenek sizsiniz türkiye 17 şubat,yetenek sizsiniz türkiye 17 şubat 2013,yetenek sizsiniz türkiye 17 şubat 2013 full izle,yetenek sizsiniz türkiye izle,yetenek sizsiniz türkiye 17.02.2013,yetenek sizsiniz türkiye online seyret

Yetenek Sizsiniz Türkiye - Akrobasi Futbolun Şovu Büyüledi!
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Akrobasi Futbol'un şovu büyüledi!
Türkiye'nin dört tarafından gelen yurdum insanının üstün performanslarıyla izleyenlere güzel anlar yaşattığı Yetenek Sizsiniz Türkiye ' de ilginç anlar ve şovlar yaşanıyor.
Yetenek Sizsiniz Türkiye ' nin dün akşamki bölümüne Akrobasi Futbol ' un şovu damgasını vurdu. Hababam sınıfı filminden repliklerinin de kullanıldığı şov ' da yarışmacıların yaptığı birbirinden zor akrobasi şovu hem seyircileri hem de jüriyi hayretler içinde bıraktı.
Hülya Avşar, zor akrobasi hareketlerinin yapıldığını görünce ' bu nasıl oluyor ya ' diyerek tepki gösterirken sahneye Alp Kırşan çıktı. Alp Kırşan bu hareketleri yapamayacağını ancak “Bayrak” isimli hareketi yapacağını söyledi.

Alp Kırşan yapılması oldukça zor olan bu hareketi yapması seyircilerden büyük alkış alırken, Acun Ilıcalı ' yı da şaşkına çevirdi.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE - KEMAL ZEYDAN
Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılan yarışmacı Atalay Demirci'den sonra gülme krizine sokan 2. stand up. oldu. Jüri üyeleri ve izleyiciler yarışmacıyı izlerken gülme krizine girdi. Okul, yolculuk ve aile anılarını anlatan yarışmacı kırdı geçirdi. Yarışmacı Kemal'in "3 dedem 8 ninem var. Babamın 24, annemin ise 16 kardeşi vardı." sözleri çok güldürdü.
Yarışmacıyı Hülya Avşar kahkaha atarak izledi.
Acun Ilıcalı, "Aileden gelen bir efendiliğin var. Stand upta iddiaiasızdın ama güldürdün. Sohbet havasında idi." dedi
Sergen Yalçın, "İnsan olarak iyisin. Ben güldüğüme göre iyi olmuştur. Gerçekten başarılı bir performans olduğunu düşünüyorum. Karşılığını alırsın" dedi.
Hülya Avşar, yarışmacıya başarılı olduğunu söyledi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması 2.Tur Violetta Erdiş'in Hula Hop Gösterisi
Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunuculuğunu yaptığı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yine renkli simalarla renkli sahnelerle izleyicilererine özel dakikalar yaşattı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması'nda özellikle Violetta Erdiş'in Hula Hop gösterisi geceye damga vurdu.
Violetta Erdiş'in Hula Hop gösterisinde Violetta Erdiş yaptığı hareketler izleyiciler tarafından tam not alarak yüzde 83 oy olmayı da başardı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması Violetta Erdiş Hula Hop gösterisi izleyiciler tarafından çok beğenildi ve yapılan her hareket alkışlarla karşılandı.
Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunuculuğunu yaptığı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması adından söz ettirmeye devam ediyor.
Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması Violetta Erdiş Hula Hop Gösterisi için yukarıda verdğimiz linke tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz..

17.02.2013,Yetenek Sizsiniz hd izle,Yetenek Sizsiniz seyret,Yetenek Sizsiniz full hd izle,Yetenek Sizsiniz Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de farklı yeteneklerin eğlence ve heyecan dolu performansları devam ediyor.

Dj Yıldırım Rap Show, İZLE

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor.

Erkan Tanrıverdi Kepçe Show, izle
Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor.

Sedat Çalımlı Çizim Ve Işık Show, izle
Sahne arkasında ise Alp Kırşan yer alıyor

Behram Ve Ütopya Rap, İZLE

Yetenek SizsinizTürkiye'nin dünakşamki bölümünde birbirinden eğlenceli yarışmacılar geceyerenk kattı.

Star Tv'deekranlarındayayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2. Turunda Hakan Çankaya'nın taklit komedi performansı herkesi çok güldürdü. Gösteri sonunda izleyiciler Hakan Çankaya'yı ayakta alkışladı.

Hakan Çankaya'ın taklit performansı salondaki seyircilerden %82 oy alarak yarı finale yükseldi.

Star Tv'nin sevilen programlarından Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması 2. Tur gösterileriyle dün de devam etti.Yetenek Sizsiniz'e katılan 4 yaşındaki Baha Bayırlı yaptığı bateri şovulya hem jüri üyelerini hem de izleyicileri kahkahaya boğdu. Baha'nın bu yeteneği herkesi büyüledi.

Hülya Avşar yanına çağırıp poposunu ısırdıStar Tv'de yayınlanan 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' adlı yarışma programının ikinci tur elemelerine Hülya Avşar'ın yaptığı hareket damgasını vurdu. Bateri performansıyla sahneye gelen 4 yaşındaki sempatik yarışmacı Baha Bayırlı'yı yanına çağıran Avşar, küçük çocuğun poposunu ısırdı. Star tv'nin izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ikinci tur elemeleri için yarışan 4 yaşındaki Baha Bayırlı ile Hülya Avşar'ın sahnede yaşadığı olay, sosyal medyayı salladı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur'da yarışan Kemal Zeydan stant up şovundan yüzde oy aldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılan yarışmacı Atalay Demirci'den sonra gülme krizine sokan 2. stand up. oldu. Jüri üyeleri ve izleyiciler yarışmacıyı izlerken gülme krizine girdi. Okul, yolculuk ve aile anılarını anlatan yarışmacı kırdı geçirdi. Yarışmacı Kemal'in "3 dedem 8 ninem var. Babamın 24, annemin ise 16 kardeşi vardı." sözleri çok güldürdü.

Yarışmacıyı Hülya Avşar kahkaha atarak izledi.

Acun Ilıcalı, "Aileden gelen bir efendiliğin var. Stand upta iddiaiasızdın ama güldürdün. Sohbet havasında idi." dedi

Sergen Yalçın, "İnsan olarak iyisin. Ben güldüğüme göre iyi olmuştur. Gerçekten başarılı bir performans olduğunu düşünüyorum. Karşılığını alırsın" dedi.

Hülya Avşar, yarışmacıya başarılı olduğunu söyledi.

Yorum Ekle

(*) Yıldızlı kısımları doldurmak zorunludur.

VAN BELEDİYESİ ANKETİ

Van Belediyesi'nin Deprem Süresince Çalışmalarını Yeterli Buluyormusunuz?

Evet - 38.3%
Hayır - 58%
Kararsızım - 3.8%

Total votes: 8445
The voting for this poll has ended on: 30 Haz 2014 - 00:00