reklam2

aziz

van video

NUR TATAR

ruya

mac

D

oyunoyna

Özel Arama
A+ R A-

Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ocak Cumartesi Son Bölüm izle

Öğeyi Oyla
(75 oy)
Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ocak Cumartesi Son Bölüm izle Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ocak Cumartesi Son Bölüm izle

Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ocak Cumartesi akşamı Son Bölüm izle ile karşınızdayız. Bu haftaki bölümler reytinglerde 2.sırada yer aldı.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLA

26.01.2013,Ben Bilmem Eşim Bilir hd izle,Ben Bilmem Eşim Bilir seyret,Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle,kanald, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

Kanal D’nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde sporcu yarışmacılar yarışacak. Güçlü yarışmacıların oyunlardaki başarılıları herkesi şaşırtırken, sempatik sunucu İlker Ayrık’ı ise zaman zaman korkutacak. Yarışmacıların uzun boylu olmasından dolayı zaman zaman ekran kadrajına sığmaması ise herkesi güldürecek. Ben Bilmem Eşim Bilir’in kahkaha dolu bölümü bu akşam Kanal D’de yayınlanacak.

Eşiniz 90 saniyede kaç çiğköfte yiyebilir?

Hafta sonu ekranının eğlence duraklarından “Ben Bilmem Eşim Bilir”, takipçilerine yine keyifli dakikalar yaşatacak. İlker Ayrık’ın sunduğu yarışmanın bu bölümünde; Şiima Özönde-Emrah Uludağ, Mehtap-Ergin Kırbaç, Burcu Sanduvaç-Ali Baki ve Ece-Ümit Kırkayak çiftleri yarışacak.

Erkekler ilk oyunlarında eşleri sırtındayken 5 turu tahmin edilen süre içinde tamamlamaya çalışırken, ikinci oyunlarında birbirinden leziz çiğköfteleri 90 saniye içinde yemek için çaba gösterecekler. Kadınlarsa ilk oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar voleybol topunu fileye atmak için çaba gösterirken, ikinci oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği ağırlıkta pazar poşeti taşımak için tüm performanslarını gösterecekler. Kanal D 20.00

Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde en kaslı en sporcu en iddialı yarışmacılar birinci olabilmek için kıyasıya yarışacaklar. Görüntüleri ile İlker Ayrık’ı bile korkutan erkekler birbirinden heyecanlı oyunlar oynarken çiğköfte yemek için ter dökecek, hanımlar pazar poşeti taşımak için mücadele edecekler. Bu bölümde Şiima Özönde – Emrah Uludağ, Mehtap – Ergin Kırbaç, Burcu Sanduvaç – Ali Baki ve Ece – Ümit Kırkayak çiftleri yarışacak. Erkekler ilk oyunlarında eşleri sırtında iken 5 turu tahmin edilen süre içinde tamamlamaya çalışırken, ikinci oyunlarında birbirinden leziz çiğköfteleri 90 saniye içinde yemek için çaba gösterecekler. Erkeklerin ardından üç ve dördüncü oyununda ise hanımlar performanslarını gösterecekler. Hanımlar ilk oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar voleybol topunu fileye atmak için çaba gösterirken, ikinci oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği ağırlıkta pazar poşeti taşımak için tüm performanslarını gösterecekler. Sporcu olan yarışmalarılar arasındaki kıyasıya yarış herkesi heyecanlandıracak. Hanımların ardından oyun sırası erkeklere geçecek ve yarışmacılar 20 kilo ağırlığı eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar indirip kaldırmaya çalışacaklar. Final öncesi oynanacak son oyunda ise çay bardaklarını üst üste dizerek çaydan kule yapacaklar. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları penaltı oyununda başarılı oldukça arabayı kendi taraflarına çekmeye çalışacaklar. Yarışmacılar attıkları penaltılarla topları kaleye sokmak için çaba gösterecekler. Arabayı en çok kendine çeken kişi ise otomobilin sahibi olacak.

3 yorum

 • irem

  baber

  irem Pazar, 10 Şubat 2013 14:39 Yorum Linki
 • aylin

  buneyabenyapandımbilesevgilimahmetecokkızardım

  aylin Perşembe, 14 Şubat 2013 07:12 Yorum Linki
 • aylin

  birbirsorancamsize

  aylin Perşembe, 14 Şubat 2013 07:13 Yorum Linki

Yorum Ekle

(*) Yıldızlı kısımları doldurmak zorunludur.

VAN BELEDİYESİ ANKETİ

Van Belediyesi'nin Deprem Süresince Çalışmalarını Yeterli Buluyormusunuz?

Evet - 38.3%
Hayır - 58%
Kararsızım - 3.8%

Total votes: 8445
The voting for this poll has ended on: 30 Haz 2014 - 00:00