reklam2

aziz

van video

NUR TATAR

ruya

mac

D

oyunoyna

Özel Arama
A+ R A-

Yetenek Sizsiniz Türkiye 24 Ocak Perşembe Son Bölüm izle

Öğeyi Oyla
(17 oy)
Yetenek Sizsiniz Türkiye 24 Ocak Perşembe Son Bölüm izle Yetenek Sizsiniz Türkiye 24 Ocak Perşembe Son Bölüm izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye 24 Ocak Perşembe günü saat 20:00‘da son bölüm izle ile ekranlara geldi.Berna Canbeldek 2. Tur Performansı güzeldi.


Bu haftanın enteresan gösterisi sadece Berna Canbeldek 2. Tur Performansı değildi. Ozan Tanrıkulu'nun 2. Tur Performansı da uzun süre alkış aldı.

Bu haftaki yarışmacılar şöyle idi:

  • Berna Canbeldek 2. Tur Performansı
  • Ozan Tanrıkulu'nun 2. Tur Performansı
  • Adana Extreme Bmx Show'un 2. Tur Performansı
  • Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar Neden İddiaya Girdi
  • Sinan Sayar'ın 2. Tur Performansı
  • Atilla Gündoğdu ve Porte'nin 2. Tur Performansı
  • Fatih Akyıldız'ın Stand Up Gösterisi
  • Rosita'nın Dans Performansı

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 2.tur elemeleri gerçekleşiyor. 2.tur elemelerinde Minik Baha yaptığı bateri şovla herkesin sevgisini ve oyunu topladı.

Minik Baha Yetenek Sizsiniz Türkiye'de gösterdiği performans ile herkesi kendine hayran bıraktığı gibi jüri üyelerinden Hülya Avşar'ı da çığrından çıkardı. Hülya Avşar gösteri sonunda dayanamayarak Baha'nın poposunu ısırdı.

Ülkemizde izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının bir benzeri Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları tarafından gerçekleştirildi.

Etkinlik ile ilgili bilgi veren okul müdürü Mustafa Ün:” 2012-2013 Eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sonuna geldik. Dört ayı aşkın bir süredir, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte çok yorulduk. Dönemin son haftasına spor ve müzik etkinliklerimizi koyarak, öğrencilerimizin keyifli bir dönem sonu geçirmesini hedefledik. On yedi grubun ve 50’ nin üzerinde öğrencimizin katılımıyla yaptığımız, Yetenek Sizsiniz Babaoğlu yarışmasıyla da öğrencilerimizin neler yapabileceğini ve takım çalışmasının önemini görmüş olduk. Yaklaşık 500 kişinin önünde sahneye çıkmak, öğrencilerimizin öz güvenlerinin ne kadar yüksek olduğunu bize gösterdi. Taklit, dans, müzik ve sihirbazlık gibi yetenekleri, öğrencilerimiz başarı ile sergilediler. Salonumuzu dolduran öğrenci velilerimizle, ziyaretimize gelen mezunlarımızla, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte çok büyük bir aile olmanın tadını da yaşadık. Jüri üyelerimizin önünde yaklaşık 3 saat boyunca performanslarını gösteren bütün öğrencilerimizi ve programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen bütün mesai arkadaşlarımı tebrik ederim.” dedi.

Star TV ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programı 21 Aralık 2013 Pazar akşamki bölümüne Baha Bayırlı adlı minik bateristin muhteşem performansı geceye damgasını vurdu.

Baha Bayırlı çaldığı bateri ile herkesi kendine hayran bırakırken, 2. turda da herkesin beğenisini kazandı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur gösterileriyle 21 Ocak Pazar akşamı izleyenleriyle buluştu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Baha Bayırlı 'Bateri Şov' ile geceye damgasını vurdu. 4 Yaşında olan Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz Türkiye performansı ile Jürü dahil herkesin beğenisini topladı. Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki hareketleriyle, konuşmasıyla ve gösterdiği Bateri Şovu ile kendisine milyonları hayran bıraktı.
Hülya Avşar Baha Bayırlı'ya daha önce söylediği'poponu ısıracağım' sözünü hatırlattı. Hülya Avşar Baha Bayırlı'ya'daha önce de ne demiştim sana hatırlıyor musun' dedi. 'Baha Bayırlı evet biliyorum' dedi. Hülya Avşar ne yapacağım peki?' diye sordu. Baha Bayırlı'dan gelen cevap tüm salonu kahkahaya boğdu. 'Popomu ısıracaksın' diye cevap verdi. Baha Bayırlı gösterdiği performanstan sonra Hülya Avşar Popusunu ısırdı.
Stüdyoda yarışmayı izleyen gençlerin de büyük beğenisi kazanan Baha Bayırlı performansından sonra Acun Ilıcalı kaç puan alacan sorusuna 100 Puan alacam dedi ve Baha Bayırlı Yetenek Sizsiniz'in ikinci turunda seyirciden rekor denilebilecek bir puan alarak yüzde 99'luk bir oranla yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Star Tv ekranlarında yayınlanan“Yetenek Sizsiniz Türkiye” de yarışmacılar finale yükselmek için tüm hünerlerini sergilerken aşları 10 ile 11 arasında değişen kızlardan oluşan Le Dans grubu izleyenlere muhteşem bir gösteri sundular. Hülya Avşar'ın hayranlıkla izlediği gösteriyi, hiçbir şeyi beğenmemesiyle bilinen Sergen Yalçın bile "mükemmele yakın" olarak yorumladı.

YÜZDE 94 OYLA 1. OLDU
Yaşları 10 ile 11 arasında değişen kızlardan oluşan Le Dans grubu Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur 'unda hem salondaki seyircilere hem de ekranları başındaki izleyicilere oldukça keyifli dakikalar yaşatırken hem jüriyi hem de izleyenlerin beğenisini kazandılar. Hem oryantal yapan hem de elektronik müzikte dans etmeyi başaran minikler yüzde 94 "Evet" oyu larak birinciliğe yükseldi.

Yorum Ekle

(*) Yıldızlı kısımları doldurmak zorunludur.

VAN BELEDİYESİ ANKETİ

Van Belediyesi'nin Deprem Süresince Çalışmalarını Yeterli Buluyormusunuz?

Evet - 38.3%
Hayır - 58%
Kararsızım - 3.8%

Total votes: 8445
The voting for this poll has ended on: 30 Haz 2014 - 00:00