reklam2

aziz

van video

NUR TATAR

ruya

mac

D

oyunoyna

Özel Arama
A+ R A-

Ben Bilmem Eşim Bilir 19-20 Ocak Son Bölüm izle

Öğeyi Oyla
(26 oy)
Ben Bilmem Eşim Bilir 19-20 Ocak Son Bölüm izle Ben Bilmem Eşim Bilir 19-20 Ocak Son Bölüm izle

Ben Bilmem Eşim Bilir 19-20 Ocak Pazar akşamı Son Bölüm izle ile karşınızdayız. Bu haftaki bölümler reytinglerde 2.sırada yer aldı.

YETENEK SİZİSİNİZ TÜRKİYE SON BÖLÜM

19.01.2013,Ben Bilmem Eşim Bilir hd izle,Ben Bilmem Eşim Bilir seyret,Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle,kanald, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

Dört çiftin kıyasıya yarıştığı programda, çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları eğlenceli bir şekilde ekrana geliyor. Yarışma üç farklı etaptan oluşuyor: İlk etapta bayanlar iddia masasında oturuyor ve eşlerine verilen görevleri yapıp yapamayacaklarıyla ilgili tahminler yürütüyor. İkinci etapta ise baylar iddia masasına otuyor ve bu kez onlar eşleri hakkında çıkan görevler için tahminler yapıp, kararlar veriyor.

Dört çift içinden en fazla puanı alan iki çift, programın üçüncü etabına geçiyor ve karşılıklı olarak final oyununu oynuyorlar. Büyük finalin ödülü ise son model bir otomobil...

"Ben Bilmem Eşim Bilir" isimli yarışmasında 'Beni başkasıyla düşün' diyen yarışmacı, Kanal D'nin başına iş açtı!
Kocasına motivasyon amaçlı "Beni başkasıyla düşün" diyen kadın yarışmacı nedeniyle RTÜK'ten Kanal D'ye ceza geldi.

Rtük, "Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz" ihlali nedeniyle Kanal D'ye 502 bin 979 TL ceza verdi.

Konuyla ilgili uzman raporu şöyle:

"Yarışmanın bir bölümünde erkek yarışmacıların gergin bir lastik ile bağlanarak masanın üzerinde yer alan yumurtaları 90 saniyede eşinin tahmin ettiği sayıda alması istenmiştir. Yarışmacılardan Hande-Berk çifti arasında şu diyaloglar yaşanmıştır:

'Hande: Bebeğim beni başkasıyla düşün, bak kötü bir şey düşün bana sinirlen.

Sunucu: Ya Hande öyle bir gaza getirdin ki adam masayı alıp götürecekti.

Hande: Her şeyi düşündüm o geldi aklıma, etkili oldu değil mi güzel oldu?

Sunucu: Ona sor.

Hande: Etkili oldu mu hayatım?

Sunucu: Gıcık oldun mu?

Berk: En son dönerken 'yuh' dedim ya, belki duymuşlardır.'

"MOTİVENİN BİR ÖLÇÜSÜ OLMALI"

Kamuoyunda bir kişinin 'beni başkasıyla düşün', şeklindeki ifadesi malumları üzere meşru olmayan bir ilişki biçimi yani aldatma olarak ifade edilmektedir. Yarışmacının kendince yarışan çiftini motive etmek amacıyla bu tür bir girişime başvurduğu gerekçesi bu motivasyon araçlarının veya söylemlerinin bir sınırının veya ölçüsünün olamayacağı anlamına gelmemelidir."

502 BİN 979 TL CEZA

Yayın sırasında "Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz" hükmünün ihlal edildiğine karar veren Üst Kurul, kanala 502 bin 979 TL ceza verdi.

Kanal D"nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in Pazar akşamı yayınlanacak bölümünde de birbirinden heyecanlı oyunlar oynanacak. Erkekler güzel hanımlardan aldıkları balonları hatırlamaya çalışırken, hanımlar korkulu rüyaları olan acı biber oyununu oynayacaklar.


Bu bölümde; Saniye – Ersan Bilenoğlu, İlayda Demir – Tolga Kani, Özge Çoban – Sercan Eldemir Ve Mükerrem – Bayram Demir çiftleri yarışacak.

Erkekler ilk oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği süre kadar, bar da asılı kalmaya çalışırken, ikinci oyunlarında “Ben Güzelden Anlarım” oyunun yeni versiyonu oynanacak. Erkekler güzel hanımların ellerinden aldıkları balonları daha sonra hatırlamak için ter dökecekler. Hanımların eşlerini kıskanması ise renkli görüntüler ortaya çıkaracak.

Erkeklerin ardından üç ve dördüncü oyununda ise hanımlar performanslarını gösterecekler. Hanımlar tahmin edilen sayı kadar eşlerinin kafasından tahta kırmak için çaba gösterecekler. İkinci oyunlarında ise acı biber yiyerek herkesi şaşırtacaklar.

Hanımların ardından oyun sırası erkeklere geçecek ve erkekler yeni bir oyun olan “dengesiz sopa” oyununu oynayacaklar. Bu oyunda hanımlar oturdukları balkondan eşlerinin parmaklarının ucunda tuttuğu sopanın üzerine, tabak ve bardak koyacaklar ve beyler ise sopanın ucunda taşıdıkları tabağı ve bardağı düşürmeden karşıda duran masaya taşımaya çalışacaklar.

Final öncesi oynanacak son oyunda ise hanımlar eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar frizbiyi devirmek için tüm hünerlerini gösterecekler.

Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları basket oyununda büyük ödül olan otomobili kazanmak için mücadele edecekler.

Yorum Ekle

(*) Yıldızlı kısımları doldurmak zorunludur.

VAN BELEDİYESİ ANKETİ

Van Belediyesi'nin Deprem Süresince Çalışmalarını Yeterli Buluyormusunuz?

Evet - 38.3%
Hayır - 58%
Kararsızım - 3.8%

Total votes: 8445
The voting for this poll has ended on: 30 Haz 2014 - 00:00