reklam2

aziz

van video

NUR TATAR

ruya

mac

D

oyunoyna

Özel Arama
A+ R A-

Windows 7 Masaüstü Araçları indir

Öğeyi Oyla
(70 oy)
Windows 7 Masaüstü Araçları indir Windows 7 Masaüstü Araçları indir

windows 7nizi daha keyifli hale getirmeniz için size birbirinden güzel uygulama linkleri paylaşacağız bunlarla masa üstünüzü daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz masaüstü araçları , masa üstü widget, ne ararsan var :) konu özgün olsun diye kasıyorum idare et

Haberin Devamıarrow-down2


Masaüstünüzü Zenginleştirin

Windows 7 masaüstünü zengileştirin.Çeşitli uygulamalar ile masaüstünüzü daha zengin ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.Masaüstünüzü zenginleştirecek 7 farklı Windows 7 widget’la kullanışlı ve eğlenceli bir masaüstüne sahip olun.

İşte Windows 7 Masaüstü Uygulamarı

Clipboard Manager

Geçmişinize hızlı bir şekilde erişmk için widget kullanın. Daha önce kopyaladığınız veya taşıdığınız belgelere hızla erişip, gerekeni yapabilirsiniz.

Clipboard Manager İndir

MiniTV

Çok güzel bir masaüstü TV uygulaması…Bir çok TV kanalını izlemenize imkan tanıyan bir widget olan MiniTV’yi belirli bir süre sonra kapanacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

MiniTV İndir

Ultimate Explorer

Birbirinden güzel farklı site elinizin altında.Basit bir araç gibi görünmesine karşın pek çok farklı siteden bilgi arayabilirsiniz. YouTube, Amazon ve dahası elinizin altında.

Ultimate Explorer İndir

NASA TV

Nasa TV’yi canlı olarak izlemek için NASA’nın sunduğu bu masaüstü widget’i kullanabilirsiniz. Uluslarası Uzay İstasyonu’nu gözlemlemek isteyenler için çok yararlı.

NASA TV İndir

Weather Underground

Masaüstünüzden hava durmunu takip edin.Havanın nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? İnsanlığın en önemli sorunlarından birisi olan günlük giyimize yardımcı olacak bir uygulama.

Weather Underground İndir

Colour Picker

Farklı grafik uygulamalarda aynı rengi kullanmak için oldukça yararlı. Ayrıca kendi renk paletinizi de oluşturabilirsiniz.

Colour Picker İndir

The Magic Folder

Magic Folder ile masaüstünüzü ve indirme klasörlerinizi düzene sokabilirsiniz.Masaüstünüz ve indirme klasörünüz inanılmaz bir şekilde karıştıysa, çözüm Magic Folder olabilir.

The Magic Folder İndir
windows 7 araçları indir ,windows 7 araçları ,windows 7 masaüstü araçları indir,win7 araçlar ,masaüstü araçları indir ,windows 7 araçlar ,windows 7 masaüstü araçları ,windows 7 araçlar indir,win 7 masaüstü araçları ,win7 widget (23),win7 araçları ,windows 7 türkçe araçlar,w7 araçlar ,win7 araçlar indir ,araçlar indir ,win7 araçları indir ,türkçe windows 7 araçları ,windows 7 araç indir ,Windows 7 Masast Aralar ,masaüstü araçları windows 7 indir

Google'da ara
Windows 7 Masaüstü Araçları indir

1 yorum

  • kader

    ben kader burada yeterli araç bulamadım.

    kader Pazar, 07 Ekim 2012 12:12 Yorum Linki

Yorum Ekle

(*) Yıldızlı kısımları doldurmak zorunludur.

VAN BELEDİYESİ ANKETİ

Van Belediyesi'nin Deprem Süresince Çalışmalarını Yeterli Buluyormusunuz?

Evet - 38.3%
Hayır - 58%
Kararsızım - 3.8%

Total votes: 8445
The voting for this poll has ended on: 30 Haz 2014 - 00:00