reklam2

aziz

van video

NUR TATAR

ruya

mac

D

oyunoyna

A+ R A-

Arka Sokaklar 272.Bölüm izle 1 Şubat Cuma

Öğeyi Oyla
(19 oy)
Arka Sokaklar 272.Bölüm izle 1 Şubat Cuma Arka Sokaklar 272.Bölüm izle 1 Şubat Cuma

1 Şubat Cuma günü saat 20:00′da Arka Sokaklar 272.Bölüm izle ile karşınızdayız. Serdar, Rıza Baba'nın desteğini alacaktır.

Arka Sokaklar’da polislerin maceraları hız kesmeden devam ediyor. Arka Sokaklar 1 Şubat Cuma akşamı 272.Bölümü ile Kanal D ekranlarına geliyor.

Arka Sokaklar'ın bir önceki bölümünde Tibet'in gribe yakalanması ve Hüsnü'lerin evinde kalmak zorunda olması küçük çaplı bir krize yol açmıştı. Diğer yandan Rıza, ekibin başına dönmüştü. Sema altı aydır kayıptı ve onu bulabilmek için eski eşinin kapısına dayanmıştı. Kadının yeni kocası tarafından dayak yiyerek kapı dışarı edilmiş, ekip de duruma el koymuştu. Yapılan araştırma sonucunda genç kızın ortadan kaybolmasının altında yatan gerçek sebep ortaya çıkmıştı. Diğer yandan ekip Cansu adlı başka bir kızın olayıyla da meşgul olmuştu Cansu da zorla evlendirilmeye çalışılırken kaçmıştı. Cansu ve Sema olayları arasında önemli bir bağ ortaya çıkmıştı.

1 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Arka Sokaklar 272.Bölümde Serdar ve Mesut'un arası Rıza Baba tarafından düzeltilecek ancak Melek yüzünden ikilinin arası yeniden açılacaktır. Metin'in dershanedeki başarısı üzerine Hüsnü evde bir kutlama düzenleyecek ancak bu kutlama Nazike'yi çileden çıkartacaktır. Zeynep, fotoğrafçının iltifatlarına dayanamayıp fotoğrafçıda kullanılmak üzere birkaç poz fotoğraf çektirecektir. Fotoğrafları görecek olan Murat, öfkeden deliye dönecektir. Serdar, Rıza Baba'nın desteğiyle bir gümrük kaçakçılığını engellemeye çalışacaktır. Ancak girilecek çatışmada Mesut'un silahından çıkacak mermiler hiç ummadığı birine isabet edecektir.

Arka Sokaklar 272.Bölümü ile 1 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Arka Sokaklar 272.Bölüm izle, Arka sokaklar dizisinin 272.Bölüm 1 Şubat 2012 Cuma tarihli yayını. Arka Sokaklar 272.Bölüm seyret, Arka Sokaklar 1 Şubat, arka sokaklar son bölümü ücretsiz izle, arka sokaklar yeni bölümü full izle, arka sokaklar dizisi 272.Bölümü hd izlesene

DİZİ BİLGİSİ:

Dizi adı: Arka Sokaklar Son Bölüm

Ne zaman: 1 Şubat Cuma

Saat kaçta: 20:00

Hangi kanalda: Kanal D

1 yorum

  • beyza

    ben bu dizye zaten hayranım ama cumaakşamı izleymeyebilrim lütfen sizden ricam bugün 272. bölümü hemen internete atmanız.lütfen

    beyza Perşembe, 31 Ocak 2013 10:25 Yorum Linki

Yorum Ekle

(*) Yıldızlı kısımları doldurmak zorunludur.