reklam2

aziz

van video

NUR TATAR

ruya

mac

D

oyunoyna

A+ R A-

Umutsuz Ev Kadınları 50.Bölüm izle 24 Ocak Perşembe

Öğeyi Oyla
(4 oy)
Umutsuz Ev Kadınları 50.Bölüm izle 24 Ocak Perşembe Umutsuz Ev Kadınları 50.Bölüm izle 24 Ocak Perşembe

24 Ocak Perşembe günü saat 20:00′da Umutsuz Ev Kadınları 50.Bölüm izle ile karşınızdayız. Cahide ve Arzu'nun planları işe yarayacaktır.

UMUTSUZ EV KADINLARI SON BÖLÜM İZLE

Hem güldüren hem de heyecanlandıran en başarılı dizilerden biri olan Umutsuz Ev Kadınları’nın hem komik hem de heyecanlı macerası 17 Ocak Perşembe akşamı 50.Bölümü ile Kanal D’de sürüyor.

Umutsuz Ev Kadınları'nın bir önceki bölümünde Yasemin, Mert'i Sinan'ın ziyaretine götürmüş ve onunla ilgili gerçeği Sinan'a söylemek zorunda kalmıştı. Nermin, Altay'ın eski eşi tarafından rahatsız edilmişti. Gizli bir hayranı tarafından rahatsız edilen Zeliş, Kudret'ten yardım istemişti. Zeliş, gizli hayranı ile buluşmaya gittiğinde ise bir sürprizle karşılaşmıştı. Ömer'in restoranında çalışmaya başlayan Elif, Ömer'in kendisine patronuymuş gibi davranması üzerine kocasıyla fena halde bozuşmuştu. Yasemin, İrem ve Arda'yı birlikte görmüş; bu gerçeği kızı Gamze'ye söylemek zorunda kalmıştı.

17 Ocak Perşembe akşamı Kanal D'de yayımlanacak olan Umutsuz Ev Kadınları 50.Bölümde Yasemin, mahkeme günü hızla yaklaşan Sinan'ı kurtarmak için çok tehlikeli bir işe soyunacak ve katil olduğunu itiraf etmesi için Altay'ı silah zoruyla tehdit edecektir. Ömer, evlilik yıldönümleri için bir sürpriz hazırlayacak ancak Elif'in kararından dolayını sürprizini iptal edecektir. Bu durum gecenin ilerleyen saatlerinde her ikisinin de karşısına kötü bir sürpriz olarak çıkacaktır. Zeliş, Yasemin için Kudret'ten yardım isteyecek ancak karşılığında talep edilecek olan şey iki kadını da zor duruma düşürecektir. Cahide ve Arzu'nun planları işe yarayacak ve Nermin Arzu'nun evinde dişler bulacaktır. Altay'a kurulan bu tuzak Nermin'in hayatındaki tüm dengeleri yerinden oynatacaktır.

Heyecanla beklenen Umutsuz Ev Kadınları 49 Bölümüyle 17 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.

Umutsuz Ev Kadınları 50.Bölüm izle, Umutsuz ev kadınları dizisinin 50.Bölüm 24 Ocak 2012 perşembe tarihli yayını. Umutsuz Ev Kadınları 50.Bölüm seyret, Umutsuz ev kadınları son bölümü kaliteli izle, umutsuz ev kadınları yeni bölümü indirmeden izle, umutsuz ev kadınları dizisi 50.Bölümü ücretsiz izlesene

DİZİ BİLGİSİ

Dizi adı: Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm

Ne zaman: 24 Ocak Perşembe

Saat kaçta: 20:00

Hangi kanalda: Kanal D

Yorum Ekle

(*) Yıldızlı kısımları doldurmak zorunludur.